Стейкхолдери кліматичної політики

Це перелік стейкхолдерів, які впливають на формування кліматичної політики України. Ви можете відфільтрувати список за основними категоріями, в які згруповані відповідні залучені сторони. Список є вичерпним і оновлюється кожні 6 місяців.

Пошук
Сортувати стейкхолдерів
Фільтр за групами
Filter by Group(s)
  • Громадянське суспільство, аналітичні центри та громадські організації (49)
  • Міжнародні організації (27)
  • Органи державної влади (26)
  • Бізнес-асоціації (14)
  • Бізнес (11)
  • Державний сектор, національні компанії, державні підприємства (8)
  • Наукові установи та організації (6)

Акторів було поділено на чотири основні категорії: органи державної влади, органи місцевого самоврядування, донори та міжнародні організації, неурядові організації. Український уряд представлений Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерством енергетики України, Міністерством економіки України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством фінансів України, Міністерством освіти і науки України, Національним банком України та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Як правило, урядові суб’єкти є ключовими гравцями у розробці політик і стратегій. Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів є провідною українською державною установою у сфері зміни клімату.

Донори та міжнародні організації були відібрані відповідно до рівня їхньої участі у формуванні та підтримці реалізації кліматичної політики і включають наступні організації: Представництво Європейського Союзу в Україні, Енергетичне Співтовариство, Угода мерів щодо клімату та енергії, Всесвітній фонд природи, Світовий банк, Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля, ЄБРР, ЄІБ, KfW, НЕФКО, Шведське агентство з питань міжнародного співробітництва та розвитку, Державний секретаріат з економічних питань Мінекономрозвитку, Агенція США з міжнародного розвитку (USAID), ПРООН та ОЕСР. Активну участь у проекті беруть Перекладено за допомогою www.DeepL.com/Translator (безкоштовна версія)