Тег проєкту: ВДЄ

Пов'язані проєкти

  • Діяльність Фонду ім. Гайнріха Бьолля

    Ключовими фокусами програми «Зміна клімату і енергетична політика» є сприяння амбітності політики з протидії зміні клімату та її наслідкам, підтримка екологічного громадського руху, винесення в суспільний дискурс питання справедливого енергетичного переходу на відновлювальні джерела енергії та питання прав жінок в енергетичному секторі.

  • Енергоефективний район міста Львова

    Тривалість:

    01/2018

    12/2024

    Проект підтримує українські муніципалітети у створенні стимулів для реновації житлових будинків. З цією метою спільно з партнерами проекту було обрано житловий масив у Сихівському районі Львова для впровадження заходів з модернізації. Мета - заощадити якомога більше енергії та соціальних субсидій, а також підвищити комфорт мешканців. Цей проект є позитивним прикладом ...

  • Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі

    Тривалість:

    01/2021

    12/2026

    Метою проекту "Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі" є підвищення гнучкості української енергосистеми за рахунок інвестицій у накопичувачі та розширення ринку для підтримки синхронізації з європейською енергосистемою та декарбонізації енергетичного сектору. Проект складається з двох компонентів.

  • Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні

    Тривалість:

    01/2018

    12/2025

    Проект підтримує український уряд у створенні Національного фонду енергоефективності. Разом партнери створюють необхідні структури для управління інвестиціями, розробляють стратегії, кадрові концепції та робочі програми.

  • Підтримка структурних змін вугільних регіонів України (Just Transition)

    Тривалість:

    01/2021

    12/2025

    Підтримка України у формуванні структурних змін, пов'язаних з відмовою від вугілля, у прийнятний, інклюзивний та екологічно сталий спосіб, у тому числі шляхом цільового фінансування, із залученням громадянського суспільства та відповідно до концепцій "Справедливого переходу" та "Зеленого відновлення".

  • Портфель проєктів Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO)

    Швейцарська підтримка в Україні охоплює такі сфери діяльності: місцеве самоврядування та миротворча діяльність, охорона здоров'я, енергоефективність та сталий розвиток міст, сталий економічний розвиток, а також гуманітарна допомога.

  • Портфель проєктів Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН)

    Проєкт "Подолання комбінованої продовольчої та енергетичної кризи в Україні шляхом впровадження інноваційних технологій та адаптивних сільськогосподарських практик" реалізується ЄЕК ООН спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО, провідна установа) та Програмою ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) під загальною координацією Офісу Координатора ООН в Україні в рамках Надзвичайної модальності розвитку ...

  • Портфель проєктів Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)

    ПРООН підтримує Україну в розробці законодавства з питань сталої енергетики та охорони довкілля, здійснює моніторинг впливу політики, а також підвищує обізнаність уряду та громадськості про нагальність природоохоронних заходів. (Проект "Природовідповідні рішення для сталого розвитку міст"). Програми ПРООН в Україні включають розвиток масштабного впровадження котлів на біомасі, підтримку фінансування заходів з ...

  • Портфоліо проєктів Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO)

    Разом з Європейським Союзом (ЄС), через Представництво ЄС в Україні, Нефко працює над низкою заходів, що фінансуються ЄС, щоб підтримати Україну в нагальній реконструкції та сприяти зміцненню стійкості українського народу.

  • Портфоліо проєктів Шведського агентства з питань міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA)

    В Україні Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) надає підтримку Всесвітньому фонду природи (WWF), який є однією з небагатьох організацій, що працюють над збереженням біорізноманіття в Україні. Робота зосереджена на просуванні природоорієнтованих рішень для адаптації до зміни клімату у співпраці з Міністерством екології та сільського господарства України.

  • Прискорення НВВ та сприяння сталому розвитку біоенергетики, сільського господарства та землекористування в Україні

    Тривалість:

    12/2021

    06/2027

    Для переходу до низьковуглецевої економіки в Україні необхідне якнайшвидше впровадження НВВ. Проєкт має на меті прискорити впровадження в Україні НВВ, одночасно сприяючи залученню інвестицій у сталу біоенергетику, сільське господарство та землекористування. Він сприяє низьковуглецевому переходу, допомагаючи досягти цілей НВВ, мобілізуючи внутрішнє та міжнародне кліматичне фінансування та розкриваючи потенціал біоенергетики завдяки ...

  • Програма EU4Energy

    Програма EU4Energy Фаза II була започаткована Європейським Союзом в рамках його Регіональної програми дій - Схід. Програма надає підтримку шляхом розробки енергетичної політики на основі фактичних даних, а також шляхом транспозиції та імплементації нормативно-правової бази Енергетичного Співтовариства/ПВЗВТ/найкращих практик Європейського Союзу.

  • Програма зеленого відновлення NEFCO для України

    Метою Програми зеленого відновлення України від НЕФКО є прокласти шлях до зеленої та сталої реконструкції країни. Через різні ініціативи програма надає фінансову підтримку та технічну допомогу муніципалітетам для подолання прямих і непрямих наслідків війни.

  • Програма малих грантів ГЕФ

    Активна програма сталих грантів

  • Проєкт “Економічна підтримка України”(ERA)

    Тривалість:

    08/2018

    08/2026

    Програма спрямована на зміцнення економічної стійкості України перед обличчям російського вторгнення. ERA підтримує переміщені компанії та людей, а також нещодавно звільнені райони України у відновленні їхнього життя та засобів до існування і використанні підприємницьких можливостей; а також місцеві інституції у відновленні стійкої післявоєнної економіки.

  • Проєкт FELICITY II – програма з підтримки реформ у будівельному та водному секторах країн Східного партнерства та Центральної Азії

    Тривалість:

    01/2022

    12/2026

    Фінансуванню низьковуглецевої інфраструктури перешкоджають технічні та фінансові аспекти. Щоб зменшити ці бар'єри, проект зосереджується на двох секторах у країнах-партнерах: енергоефективність у житловому секторі та водопостачання і водовідведення. На національному рівні країнам буде надано підтримку у створенні сприятливих рамкових умов для інвестицій в інфраструктуру. Фінансові посередники будуть посилені, щоб надавати кредити ...

  • Проєкт Green Deal Ukraine

    Тривалість:

    01/2023

    12/2027

    Green Deal Ukraine, тристоронній проєкт Німеччини, Польщі та України. Проєкт фінансується BMBF та має на меті створення аналітичного центру в Києві для підтримки українських урядових установ, політиків, експертів та громадськості у прийнятті перспективних рішень щодо енергетичної та кліматичної політики напередодні повноправного членства України в ЄС.

  • Проєкт IKI ReWarm “Реформа сектору централізованого теплопостачання в Україні”

    Тривалість:

    01/2023

    12/2027

    Централізоване теплопостачання є важливою складовою базового теплопостачання в Україні. Проєкт підтримує розробку національної стратегії розвитку відновлюваної енергетики та адаптацію нормативно-правової бази, а також пілотне впровадження адаптованих бізнес-моделей для муніципальних компаній у сфері відновлюваної енергетики, включаючи соціально компенсовані тарифи на централізоване теплопостачання, що покривають витрати. Проєкт розробляє муніципальні енергетичні плани, сприятливі ...

  • Проєкт TNA: Оцінка технологічних потреб в Україні

    Проєкт "Оцінка технологічних потреб" надає Україні чудову можливість провести оцінку технологій, орієнтовану на потреби країни, з метою визначення екологічно безпечних технологій, які можуть бути впроваджені та зробити значний внесок у задоволення потреб країни у сфері адаптації до зміни клімату.

  • Проєкт з енергетичної безпеки (ПЕБ)

    Тривалість:

    01/2018

    12/2023

    Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) має на меті запровадження відкритих та конкурентних енергетичних ринків та підвищення стійкості енергопостачання, що сприятиме значному економічному розвитку України.

  • Фонд Глобального кліматичного партнерства

    Щоб обмежити глобальне потепління і, відповідно, вплив зміни клімату, необхідні інвестиції в енергоефективність, відновлювані джерела енергії та заходи, що зменшують викиди парникових газів. Глобальний фонд кліматичного партнерства (GCPF) пропонує таке фінансування країнам, що розвиваються, та країнам з перехідною економікою. Фінансування надається або у вигляді прямих інвестицій у конкретні проекти, або ...

  • Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та захисту довкілля (E5P)

    Тривалість:

    10/2013

    12/2029

    Фонд координує та прискорює реалізацію важливих проєктів з енергоефективності та захисту довкілля у сфері муніципальної інфраструктури.

  • Фонд у сфері зелених інновацій InnovateUkraine

    У межах співпраці України та Великобританії розпочинає роботу Фонд у сфері зелених інновацій InnovateUkraine. Він надаватиме гранти на підтримку бізнесу в розробленні інноваційних, стійких енергетичних технологій і бізнес-моделей.