Тег проєкту: Розбудова інфраструктури

Пов'язані проєкти

  • Net Zero World

    Ініціатива Net Zero World - це нове партнерство між країнами, які працюють над виконанням своїх кліматичних амбіцій та прискоренням переходу до стійких та інклюзивних енергетичних систем.

  • Другий проєкт з передачі електроенергії

    Тривалість:

    01/2015

    12/2023

    Другий проєкт з передачі електроенергії, спрямований на підвищення надійності системи передачі електроенергії та підтримку запровадження оптового ринку електроенергії в Україні.

  • Другий проєкт розвитку міської інфраструктури

    Тривалість:

    01/2014

    12/2024

    Найбільший інвестиційний проєкт Уряду України у галузі водопостачання, водовідведення та пілотного проєкту з поводження з твердими побутовими відходами.

  • Міжнародна програма дій по боротьбі зі зміни клімату (IPAC)

    IPAC підтримує зусилля країн у досягненні цілей Паризької угоди, оцінюючи національну та міжнародну політику, спрямовану на досягнення нульового рівня викидів парникових газів до 2050 року, надаючи політичні консультації та обмінюючись найкращими практиками.

  • Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі

    Тривалість:

    01/2021

    12/2026

    Метою проекту "Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі" є підвищення гнучкості української енергосистеми за рахунок інвестицій у накопичувачі та розширення ринку для підтримки синхронізації з європейською енергосистемою та декарбонізації енергетичного сектору. Проект складається з двох компонентів.

  • Портфель державного німецького банку KfW

    Кредитна установа для відбудови (KfW) - державний банк Уряду Німеччини, який є лідером серед німецьких банків у сприянні економічному розвитку Німеччини, Європи та світу.

  • Портфель проєктів Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO)

    Швейцарська підтримка в Україні охоплює такі сфери діяльності: місцеве самоврядування та миротворча діяльність, охорона здоров'я, енергоефективність та сталий розвиток міст, сталий економічний розвиток, а також гуманітарна допомога.

  • Портфоліо проєктів Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO)

    Разом з Європейським Союзом (ЄС), через Представництво ЄС в Україні, Нефко працює над низкою заходів, що фінансуються ЄС, щоб підтримати Україну в нагальній реконструкції та сприяти зміцненню стійкості українського народу.

  • Проєкт “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”

    Тривалість:

    01/2019

    12/2025

    За дорученням Федерального уряду Німеччини та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) проєкт реалізується у Вінниці, Чернівцях, Полтаві, Львові, Житомирі, Харкові, Мелітополі, Миколаєві та Подільському районі Києва.

  • Проєкт з енергетичної безпеки (ПЕБ)

    Тривалість:

    01/2018

    12/2023

    Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) має на меті запровадження відкритих та конкурентних енергетичних ринків та підвищення стійкості енергопостачання, що сприятиме значному економічному розвитку України.

  • Проєкт модернізації очисної станції у Бортничах

    Тривалість:

    01/2015

    12/2023

    Проєкт сприяє покращенню очищення стічних вод у місті Києві в Україні шляхом розвитку та модернізації очисних споруд Бортницької станції аерації, тим самим сприяючи покращенню санітарно-гігієнічних умов та умов життя киян.

  • Розвиток потенціалу у сфері поводження з муніципальними відходами

    Проект мав на меті зібрати базову інформацію про поточну ситуацію в системах поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) (утворення, збір, транспортування, проміжна обробка/переробка та остаточна утилізація) у цільових містах Київ, Харків та Дніпро, щоб зрозуміти їхні процеси, системи експлуатації та обслуговування, включаючи фінансові системи, а також стан існуючих сміттєспалювальних заводів. ...

  • Удосконалення системи стимулювання та потенціалу для зелених, пов’язаних з кліматом інвестицій, у країнах Східного партнерства та Центральної Азії

    Тривалість:

    08/2014

    09/2023

    Потенціал зелених інвестицій та інновацій все ще залишається значною мірою невикористаним у країнах-партнерах у Східній Європі, на Кавказі та в Центральній Азії. Однією з головних причин цього є відсутність нормативно-правової бази та ринкових стимулів. Проєкт підтримує реформи, що сприяють залученню інвестицій у кліматично сприятливі види економічної діяльності та інфраструктурні заходи, ...