Тег проєкту: Зелене відновлення
Пов'язані проєкти
CSSF (Фонд стабільності та безпеки конфліктів)
Фонд підтримує невеликі проєкти, які, наприклад, були реалізовані DiXi group під назвою "Сприяння зеленому відновленню як шлях до подолання кризи в Україні" (аналітична підтримка).
EU4Суспільство
МФВ, заснований Герджем Соросом, підтримує рефінансування ЄС, фінансує DiXi Group ("Сприяння участі України в Європейському зеленому курсі у сферах енергетики та довкілля"), НЕЦУ (відповідність державної політики України цілям Європейського зеленого курсу у трьох ключових сферах: збереження біорізноманіття, поводження з відходами та лісове господарство) та інших гравців, підтримує проекти великих донорів, ...
Багатостороння координаційна платформа донорів для України
Тривалість:
01/2023
–
Багатостороння координаційна платформа об'єднує високопосадовців з України, ЄС, країн G7, а також партнерів з міжнародних фінансових установ, зокрема Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Міжнародного валютного фонду та Світового банку.
Діяльність Фонду ім. Гайнріха Бьолля
Ключовими фокусами програми «Зміна клімату і енергетична політика» є сприяння амбітності політики з протидії зміні клімату та її наслідкам, підтримка екологічного громадського руху, винесення в суспільний дискурс питання справедливого енергетичного переходу на відновлювальні джерела енергії та питання прав жінок в енергетичному секторі.
Діяльність Фонду ім. Фрідріха Еберта
Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні є частиною міжнародної мережі Фонду ім. Фрідріха Еберта (ФЕС/FES). ФЕС безперервно працює в Україні з 1993 року. Протягом багатьох років FES Ukraine розвинула широку мережу партнерів серед громадянського суспільства, наукових кіл, профспілок та державних установ на місцевому, регіональному та національному рівнях.
Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU)
Ініціатива спрямована на розвиток громадських організацій, які працюють в екологічній сфері – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, які зможуть сприяти реформам в Україні, виконанню відповідних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, реалізуючи адвокаційні заходи на захист довкілля.
Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні
Лабораторія тестує та поширює розчини NbS всередині та між країнами, а також серед основних зацікавлених сторін.
Офіс проєктних послуг ООН (ЮНОПС)
ЮНОПС в Україні співпрацює з урядом, ООН та партнерами, щоб допомогти країні реагувати на нагальні потреби, спричинені війною, що триває.
Платформа мультидонорських ресурсів для функціонування інституцій та інфраструктури України (MRII)
Платформа - це скоординований механізм фінансування та підтримки, покликаний допомогти Уряду України у підтримці адміністративної спроможності та спроможності надавати послуги, а також у плануванні та реалізації заходів з відновлення, стійкої реконструкції та реформування.
Портфель проєктів Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН)
Проєкт "Подолання комбінованої продовольчої та енергетичної кризи в Україні шляхом впровадження інноваційних технологій та адаптивних сільськогосподарських практик" реалізується ЄЕК ООН спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО, провідна установа) та Програмою ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) під загальною координацією Офісу Координатора ООН в Україні в рамках Надзвичайної модальності розвитку ...
Портфель проєктів Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)
ПРООН підтримує Україну в розробці законодавства з питань сталої енергетики та охорони довкілля, здійснює моніторинг впливу політики, а також підвищує обізнаність уряду та громадськості про нагальність природоохоронних заходів. (Проект "Природовідповідні рішення для сталого розвитку міст"). Програми ПРООН в Україні включають розвиток масштабного впровадження котлів на біомасі, підтримку фінансування заходів з ...
Програма зеленого відновлення NEFCO для України
Метою Програми зеленого відновлення України від НЕФКО є прокласти шлях до зеленої та сталої реконструкції країни. Через різні ініціативи програма надає фінансову підтримку та технічну допомогу муніципалітетам для подолання прямих і непрямих наслідків війни.
Програма фінансової підтримки України від ЄС Ukraine Facility
Тривалість:
01/2024
–
12/2027
Ukraine Facility – це новий механізм підтримки України з боку ЄС, який забезпечить послідовну, передбачувану та гнучку підтримку України на період 2024-2027 років, адаптовану до безпрецедентних викликів, пов'язаних з підтримкою країни, що перебуває у стані війни.
Проєкт “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”
Тривалість:
01/2019
–
12/2025
За дорученням Федерального уряду Німеччини та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) проєкт реалізується у Вінниці, Чернівцях, Полтаві, Львові, Житомирі, Харкові, Мелітополі, Миколаєві та Подільському районі Києва.
Проєкт “Підвищення стійкості електропостачання з розподіленою генерацією”
Проєкт, який фокусується на підвищенні стійкості енергопостачання за допомогою розподіленої генерації в Україні. Він спрямований на підвищення безпеки та постійне посилення стійкості та ефективності української енергетичної системи.
Проєкт “Угода мерів – Схід (CoM East)”
Тривалість:
01/2021
–
12/2025
Угода мерів - Схід (CoM East) - це проєкт, який фінансується Європейським Союзом, націлений на об'єднання місцевих, регіональних та національних органів влади країн Східного партнерства в їх прагненні розвивати регіональну політику на основі принципів сталої енергії, посилення енергетичной безпеки та підтримку глобального руху в боротьбі зі змінами клімату.
Проєкт «Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів» (проєкт APENA-3)
Тривалість:
01/2019
–
01/2023
«Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів» (APENA 3) – проєкт, що фінансується ЄС і спрямований на посилення співпраці між Україною та ЄС шляхом вирішення першорядних завдань, передбачених Угодою про асоціацію між ...
Проєкт EU4Climate
Тривалість:
01/2019
–
12/2023
Проект EU4Climate має на меті сприяти пом'якшенню наслідків зміни клімату та адаптації до них, а також розвитку економіки з низьким рівнем викидів та стійкості до зміни клімату відповідно до Паризької угоди у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.