Відбудова кращої України за сприяння Нової європейської академії Баугауз – інформаційна сесія

Повернутися до переліку всіх подій
23.07.2024
Місце проведення: онлайн (MS Teams)
Організатор: Хабу Академії НЄБ

Мета цього заходу – представити кроки, які необхідно зробити для створення Хабу Академії Нового Європейського Баугаузу в Україні та презентувати кращі практики на прикладі Хабу Академії НЄБ у Словенії. Ви дізнаєтесь, як долучитись до заходів ініціативи «Відбудова кращої України через Академію Нового Європейського Баугаузу» та першими почуєте про деталі конкурсу на участь у тренінгу для тренерів, що відбудеться в Словенії восени цього року. Ініціатива впроваджується «InnoRenew CoE» за підтримки «U-LEAD з Європою».

Цільова аудиторія: представники будівельної екосистеми – архітектори, будівельники, інженери, малі та середні підприємства, посадовці на місцевому, регіональному та національному рівнях, НУО, а також заклади вищої освіти та професійної підготовки.

Короткий огляд ініціативи
Академія НЄБ є освітньою ініціативою, яка впроваджується для поширення необхідних знань для трансформації будівництва та забудованого середовища. Вона реалізується Альянсом Академії Нового Європейського Баухаузу – проєктом, що об’єднує 14 партнерів з 10 країн для заснування Академії НЄБ в Європі. Завдяки ініціативі «Хаб Академії НЄБ в Україні» українські фахівці зможуть працювати разом з цією групою та зростаючою спільнотою НЄБ для створення кращих стандартів будівництва та забудованого середовища.

Ініціатива «Хаб Академії НЄБ в Україні» залучить українських експертів та інституції для розуміння потреб у відбудові та розробки бізнес-моделі для місцевих Хабів Академії НЄБ. Оскільки НЄБ побудований на основі підходу «знизу вгору», ця ініціатива буде слідувати цьому принципу, звертаючись до місцевих фахівців, посадовців на місцевому, регіональному та національному рівнях, професіоналів будівельної галузі, архітекторів, інженерів, освітян, щоб визначити основні навчальні потреби, які має задовольняти Хаб Академії. InnoRenew CoE також проведе «тренінг для тренерів». Фахівці, які візьмуть участь у навчанні, спільно створять навчальні матеріали, щоб забезпечити релевантність знань, їх розуміння та відповідність запитам серед цільових груп.

До кінця ініціативи буде створено основу для академічного центру НЄБ в Україні, а тренери, які пройдуть навчання, будуть підготовлені і готові поширювати знання про стале, інклюзивне і естетичне будівництво. З функціонуючим центром НЄБ в Україні, ці фахівці зможуть співпрацювати з колегами в Європі для створення та обміну навчальними матеріалами, побудови стійкої та довгострокової Академії NЄB та зміни забудованого середовища та наших спільнот на краще.

Про InnoRenew CoE
InnoRenew CoE є приватним некомерційним дослідницьким інститутом, що зосереджений на покращенні сталого забудованого середовища з екологічної та соціально/гуманітарної перспективи. Його робота охоплює розробку та оптимізацію матеріалів, будівельні системи, архітектуру, інженерію, вплив на здоров’я та суспільство, передові виробничі та цифрові технології. Міждисциплінарна природа InnoRenew CoE доповнюється різноманітним персоналом з 20 країн. Завдяки цим ресурсам організація сприяє розвитку науки, суспільства та промисловості.

InnoRenew CoE перебуває на передовій діяльності Нового Європейського Баугаузу з моменту його заснування і брав активну участь у його розвитку. Він є ключовим членом альянсу Wood4Bauhaus, який підвищує обізнаність про переваги та доступність рішень на основі деревини для стійких, красивих та інклюзивних будівель. InnoRenew CoE був основним учасником звіту Horizon Europe – New European Bauhaus Nexus і зараз на його базі знаходиться перший пілотний Хаб Академії Нового Європейського Баухаузу – NEBA Pioneer (NEBAP) Hub Університету Приморська.

Про U-LEAD з Європою
Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.