Донор: Організація економічного співробітництва та розвитку (OECD)
Пов'язані проєкти
Міжнародна програма дій по боротьбі зі зміни клімату (IPAC)
IPAC підтримує зусилля країн у досягненні цілей Паризької угоди, оцінюючи національну та міжнародну політику, спрямовану на досягнення нульового рівня викидів парникових газів до 2050 року, надаючи політичні консультації та обмінюючись найкращими практиками.
Портфоліо проєктів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСD)
Тривалість:
01/2023
–
12/2028
ОЕСР - це міжнародна організація, яка працює над створенням кращої політики для кращого життя. Основна мета - формувати політику, яка сприяє процвітанню, рівності, можливостям та добробуту для всіх.
Проєкт IKI ProGRess
Тривалість:
01/2024
–
12/2027
Мультидонорська ініціатива "Декарбонізація, стійкість до зміни клімату та енергетична безпека для країн Східного партнерства" включає такі компоненти: впровадження кліматичних рамок відповідно до Паризької угоди, планування адаптації до зміни клімату, питання кліматичного фінансування.
Проєкт ОЕСР Net Zero+: Кліматична та економічна стійкість
Тривалість:
01/2021
–
12/2022
Основним результатом проєкту стане спільний для всіх країн ОЕСР погляд на боротьбу зі зміною клімату після COVID-19, з особливим акцентом на економічну стійкість. Проєкт має на меті розробити практичний політичний інструментарій для боротьби зі зміною клімату з одночасним підвищенням економічної стійкості.
Удосконалення системи стимулювання та потенціалу для зелених, пов’язаних з кліматом інвестицій, у країнах Східного партнерства та Центральної Азії
Тривалість:
08/2014
–
09/2023
Потенціал зелених інвестицій та інновацій все ще залишається значною мірою невикористаним у країнах-партнерах у Східній Європі, на Кавказі та в Центральній Азії. Однією з головних причин цього є відсутність нормативно-правової бази та ринкових стимулів. Проєкт підтримує реформи, що сприяють залученню інвестицій у кліматично сприятливі види економічної діяльності та інфраструктурні заходи, ...