Тег проєкту: Енергоефективність

Пов'язані проєкти

  • Енергоефективний район міста Львова

    Тривалість:

    01/2018

    12/2024

    Проект підтримує українські муніципалітети у створенні стимулів для реновації житлових будинків. З цією метою спільно з партнерами проекту було обрано житловий масив у Сихівському районі Львова для впровадження заходів з модернізації. Мета - заощадити якомога більше енергії та соціальних субсидій, а також підвищити комфорт мешканців. Цей проект є позитивним прикладом ...

  • Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні

    Тривалість:

    01/2018

    12/2025

    Проект підтримує український уряд у створенні Національного фонду енергоефективності. Разом партнери створюють необхідні структури для управління інвестиціями, розробляють стратегії, кадрові концепції та робочі програми.

  • Портфель державного німецького банку KfW

    Кредитна установа для відбудови (KfW) - державний банк Уряду Німеччини, який є лідером серед німецьких банків у сприянні економічному розвитку Німеччини, Європи та світу.

  • Портфель проєктів Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO)

    Швейцарська підтримка в Україні охоплює такі сфери діяльності: місцеве самоврядування та миротворча діяльність, охорона здоров'я, енергоефективність та сталий розвиток міст, сталий економічний розвиток, а також гуманітарна допомога.

  • Портфоліо проєктів Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO)

    Разом з Європейським Союзом (ЄС), через Представництво ЄС в Україні, Нефко працює над низкою заходів, що фінансуються ЄС, щоб підтримати Україну в нагальній реконструкції та сприяти зміцненню стійкості українського народу.

  • Портфоліо проєктів Шведського агентства з питань міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA)

    В Україні Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) надає підтримку Всесвітньому фонду природи (WWF), який є однією з небагатьох організацій, що працюють над збереженням біорізноманіття в Україні. Робота зосереджена на просуванні природоорієнтованих рішень для адаптації до зміни клімату у співпраці з Міністерством екології та сільського господарства України.

  • Програма EU4Energy

    Програма EU4Energy Фаза II була започаткована Європейським Союзом в рамках його Регіональної програми дій - Схід. Програма надає підтримку шляхом розробки енергетичної політики на основі фактичних даних, а також шляхом транспозиції та імплементації нормативно-правової бази Енергетичного Співтовариства/ПВЗВТ/найкращих практик Європейського Союзу.

  • Програма ЄС з підтримки енергоефективності в Україні (EE4U)

    Тривалість:

    04/2018

    03/2026

    Потенціал підвищення енергоефективності в українських будівлях ще не повністю використаний. Багатосторонній донорський трастовий фонд для фінансування Програми підтримки енергоефективності в Україні (EE4U), що фінансується федеральним урядом у розмірі 10 мільйонів євро та управляється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), підтримує енергоефективну модернізацію житлового фонду України. В основі своєї діяльності Фонд енергоефективності (ФЕЕ) ...

  • Програма зеленого відновлення NEFCO для України

    Метою Програми зеленого відновлення України від НЕФКО є прокласти шлях до зеленої та сталої реконструкції країни. Через різні ініціативи програма надає фінансову підтримку та технічну допомогу муніципалітетам для подолання прямих і непрямих наслідків війни.

  • Проєкт “Угода мерів – Схід (CoM East)”

    Тривалість:

    01/2021

    12/2025

    Угода мерів - Схід (CoM East) - це проєкт, який фінансується Європейським Союзом, націлений на об'єднання місцевих, регіональних та національних органів влади країн Східного партнерства в їх прагненні розвивати регіональну політику на основі принципів сталої енергії, посилення енергетичной безпеки та підтримку глобального руху в боротьбі зі змінами клімату.

  • Проєкт FELICITY II – програма з підтримки реформ у будівельному та водному секторах країн Східного партнерства та Центральної Азії

    Тривалість:

    01/2022

    12/2026

    Фінансуванню низьковуглецевої інфраструктури перешкоджають технічні та фінансові аспекти. Щоб зменшити ці бар'єри, проект зосереджується на двох секторах у країнах-партнерах: енергоефективність у житловому секторі та водопостачання і водовідведення. На національному рівні країнам буде надано підтримку у створенні сприятливих рамкових умов для інвестицій в інфраструктуру. Фінансові посередники будуть посилені, щоб надавати кредити ...

  • Проєкт Green Deal Ukraine

    Тривалість:

    01/2023

    12/2027

    Green Deal Ukraine, тристоронній проєкт Німеччини, Польщі та України. Проєкт фінансується BMBF та має на меті створення аналітичного центру в Києві для підтримки українських урядових установ, політиків, експертів та громадськості у прийнятті перспективних рішень щодо енергетичної та кліматичної політики напередодні повноправного членства України в ЄС.

  • Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні

    Тривалість:

    01/2020

    12/2025

    Цілями проекту є: підтримка державних установ, співпраця з громадами та містами щодо впровадження системи муніципального енергоменеджменту та розробки муніципальних енергетичних планів, запровадження професійних кваліфікацій та навчання у сфері енергоефективності.

  • Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та захисту довкілля (E5P)

    Тривалість:

    10/2013

    12/2029

    Фонд координує та прискорює реалізацію важливих проєктів з енергоефективності та захисту довкілля у сфері муніципальної інфраструктури.