Тег проєкту: Енергетика
Пов'язані проєкти
Діяльність громадської організації “Germanwatch”
Роботи на тему "Справедливий перехід
Діяльність Фонду Конрада Аденауера
Фонд Конрада Аденауера конструктивно супроводжує за допомогою своїх представництв у Києві (з 1994 р.) та Харкові (з 2017 р.) політичний і економічний процес трансформацій в Україні. З цією метою Фонд реалізує проєкти, спрямовані на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів.
Другий проєкт з передачі електроенергії
Тривалість:
01/2015
–
12/2023
Другий проєкт з передачі електроенергії, спрямований на підвищення надійності системи передачі електроенергії та підтримку запровадження оптового ринку електроенергії в Україні.
Офіс проєктних послуг ООН (ЮНОПС)
ЮНОПС в Україні співпрацює з урядом, ООН та партнерами, щоб допомогти країні реагувати на нагальні потреби, спричинені війною, що триває.
Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання
Тривалість:
01/2014
–
12/2023
Основне завдання СБ - сприяти розвитку країн, інвестуючи в різні сектори, в тому числі в енергетику та клімат. Окрім інвестицій у розвиток країн, Світовий банк щорічно проводить дослідження, які допомагають оцінити потенційні наслідки зміни клімату. Метою розробки проекту є підвищення енергоефективності та якості послуг відібраних українських підприємств централізованого теплопостачання (ЦТ), ...
Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі
Тривалість:
01/2021
–
12/2026
Метою проекту "Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі" є підвищення гнучкості української енергосистеми за рахунок інвестицій у накопичувачі та розширення ринку для підтримки синхронізації з європейською енергосистемою та декарбонізації енергетичного сектору. Проект складається з двох компонентів.
Підтримка структурних змін вугільних регіонів України (Just Transition)
Тривалість:
01/2021
–
12/2025
Підтримка України у формуванні структурних змін, пов'язаних з відмовою від вугілля, у прийнятний, інклюзивний та екологічно сталий спосіб, у тому числі шляхом цільового фінансування, із залученням громадянського суспільства та відповідно до концепцій "Справедливого переходу" та "Зеленого відновлення".
Портфель державного німецького банку KfW
Кредитна установа для відбудови (KfW) - державний банк Уряду Німеччини, який є лідером серед німецьких банків у сприянні економічному розвитку Німеччини, Європи та світу.
Портфоліо проєктів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСD)
Тривалість:
01/2023
–
12/2028
ОЕСР - це міжнародна організація, яка працює над створенням кращої політики для кращого життя. Основна мета - формувати політику, яка сприяє процвітанню, рівності, можливостям та добробуту для всіх.
Прискорення НВВ та сприяння сталому розвитку біоенергетики, сільського господарства та землекористування в Україні
Тривалість:
12/2021
–
06/2027
Для переходу до низьковуглецевої економіки в Україні необхідне якнайшвидше впровадження НВВ. Проєкт має на меті прискорити впровадження в Україні НВВ, одночасно сприяючи залученню інвестицій у сталу біоенергетику, сільське господарство та землекористування. Він сприяє низьковуглецевому переходу, допомагаючи досягти цілей НВВ, мобілізуючи внутрішнє та міжнародне кліматичне фінансування та розкриваючи потенціал біоенергетики завдяки ...
Програма EU4Energy
Програма EU4Energy Фаза II була започаткована Європейським Союзом в рамках його Регіональної програми дій - Схід. Програма надає підтримку шляхом розробки енергетичної політики на основі фактичних даних, а також шляхом транспозиції та імплементації нормативно-правової бази Енергетичного Співтовариства/ПВЗВТ/найкращих практик Європейського Союзу.
Програма українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP)
Тривалість:
01/2021
–
12/2026
Співпраця між Данією та Україною в сфері енергетики на урядовому рівні відбувається через Програму українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP). Першочергова мета цієї співпраці – підтримка довготривалої відбудови та розвиток стійкого незалежного енергетичного сектору в Україні.
Проєкт “Підвищення стійкості електропостачання з розподіленою генерацією”
Проєкт, який фокусується на підвищенні стійкості енергопостачання за допомогою розподіленої генерації в Україні. Він спрямований на підвищення безпеки та постійне посилення стійкості та ефективності української енергетичної системи.
Проєкт FELICITY II – програма з підтримки реформ у будівельному та водному секторах країн Східного партнерства та Центральної Азії
Тривалість:
01/2022
–
12/2026
Фінансуванню низьковуглецевої інфраструктури перешкоджають технічні та фінансові аспекти. Щоб зменшити ці бар'єри, проект зосереджується на двох секторах у країнах-партнерах: енергоефективність у житловому секторі та водопостачання і водовідведення. На національному рівні країнам буде надано підтримку у створенні сприятливих рамкових умов для інвестицій в інфраструктуру. Фінансові посередники будуть посилені, щоб надавати кредити ...
Проєкт Green Deal Ukraine
Тривалість:
01/2023
–
12/2027
Green Deal Ukraine, тристоронній проєкт Німеччини, Польщі та України. Проєкт фінансується BMBF та має на меті створення аналітичного центру в Києві для підтримки українських урядових установ, політиків, експертів та громадськості у прийнятті перспективних рішень щодо енергетичної та кліматичної політики напередодні повноправного членства України в ЄС.
Проєкт H2-diplo
H2-diplo - це ініціатива Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, спрямована на підтримку енергетичної та кліматичної зовнішньої політики Уряду Німеччини.
Проєкт IKI ReWarm “Реформа сектору централізованого теплопостачання в Україні”
Тривалість:
01/2023
–
12/2027
Централізоване теплопостачання є важливою складовою базового теплопостачання в Україні. Проєкт підтримує розробку національної стратегії розвитку відновлюваної енергетики та адаптацію нормативно-правової бази, а також пілотне впровадження адаптованих бізнес-моделей для муніципальних компаній у сфері відновлюваної енергетики, включаючи соціально компенсовані тарифи на централізоване теплопостачання, що покривають витрати. Проєкт розробляє муніципальні енергетичні плани, сприятливі ...
Проєкт Low Carbon Ukraine (LCU)
Тривалість:
09/2018
–
02/2025
Проєкт Low Carbon Ukraine (LCU), який розпочався у вересні 2018 року, є частиною Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI) і фінансується Федеральним міністерством із питань довкілля, збереження природи та радіаційної безпеки (відповідно до рішення Бундестагу ФРН). Прєкт реалізує компанія BE Berlin Economics GmbH.
Проєкт з енергетичної безпеки (ПЕБ)
Тривалість:
01/2018
–
12/2023
Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) має на меті запровадження відкритих та конкурентних енергетичних ринків та підвищення стійкості енергопостачання, що сприятиме значному економічному розвитку України.
Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та захисту довкілля (E5P)
Тривалість:
10/2013
–
12/2029
Фонд координує та прискорює реалізацію важливих проєктів з енергоефективності та захисту довкілля у сфері муніципальної інфраструктури.