Тег проєкту: Кліматичне фінансування

Пов'язані проєкти

  • Net Zero World

    Ініціатива Net Zero World - це нове партнерство між країнами, які працюють над виконанням своїх кліматичних амбіцій та прискоренням переходу до стійких та інклюзивних енергетичних систем.

  • Багатостороння координаційна платформа донорів для України

    Тривалість:

    01/2023

    Багатостороння координаційна платформа об'єднує високопосадовців з України, ЄС, країн G7, а також партнерів з міжнародних фінансових установ, зокрема Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

  • Діяльність Фонду ім. Гайнріха Бьолля

    Ключовими фокусами програми «Зміна клімату і енергетична політика» є сприяння амбітності політики з протидії зміні клімату та її наслідкам, підтримка екологічного громадського руху, винесення в суспільний дискурс питання справедливого енергетичного переходу на відновлювальні джерела енергії та питання прав жінок в енергетичному секторі.

  • Зелений порядок денний для України, Грузії, Молдови та Вірменії (GA GUMA)

    Тривалість:

    01/2023

    12/2026

    Проєкт підтримує Вірменію, Грузію, Молдову та Україну на шляху до кліматичної нейтральності шляхом зеленого переходу. Разом з країнами-учасницями він має на меті створити дорожні карти зеленого переходу в кожній країні, прокладаючи шлях до планування та мобілізації інвестицій для побудови сучасної, стійкої економіки та покращення здоров'я, добробуту та безпеки громадян.

  • Підтримка Експортної ініціативи з екологічних технологій

    Тривалість:

    01/2019

    12/2023

    Глобальний проект реалізується в наступних семи країнах: Йорданія, Таїланд, Малайзія, Індонезія, Україна, Індія та Єгипет. В обраних країнах-партнерах Експортної ініціативи створено сприятливі рамкові умови для впровадження сучасних технологій захисту довкілля та клімату.

  • Підтримка створення схеми торгівлі викидами (СТВ) в Україні

    Тривалість:

    01/2017

    12/2026

    Проект підтримує Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України у створенні схеми торгівлі викидами (СТВ).

  • Підтримка структурних змін вугільних регіонів України (Just Transition)

    Тривалість:

    01/2021

    12/2025

    Підтримка України у формуванні структурних змін, пов'язаних з відмовою від вугілля, у прийнятний, інклюзивний та екологічно сталий спосіб, у тому числі шляхом цільового фінансування, із залученням громадянського суспільства та відповідно до концепцій "Справедливого переходу" та "Зеленого відновлення".

  • Платформа мультидонорських ресурсів для функціонування інституцій та інфраструктури України (MRII)

    Платформа - це скоординований механізм фінансування та підтримки, покликаний допомогти Уряду України у підтримці адміністративної спроможності та спроможності надавати послуги, а також у плануванні та реалізації заходів з відновлення, стійкої реконструкції та реформування.

  • Портфель державного німецького банку KfW

    Кредитна установа для відбудови (KfW) - державний банк Уряду Німеччини, який є лідером серед німецьких банків у сприянні економічному розвитку Німеччини, Європи та світу.

  • Портфель проєктів Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO)

    Швейцарська підтримка в Україні охоплює такі сфери діяльності: місцеве самоврядування та миротворча діяльність, охорона здоров'я, енергоефективність та сталий розвиток міст, сталий економічний розвиток, а також гуманітарна допомога.

  • Портфоліо проєктів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСD)

    Тривалість:

    01/2023

    12/2028

    ОЕСР - це міжнародна організація, яка працює над створенням кращої політики для кращого життя. Основна мета - формувати політику, яка сприяє процвітанню, рівності, можливостям та добробуту для всіх.

  • Портфоліо проєктів Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO)

    Разом з Європейським Союзом (ЄС), через Представництво ЄС в Україні, Нефко працює над низкою заходів, що фінансуються ЄС, щоб підтримати Україну в нагальній реконструкції та сприяти зміцненню стійкості українського народу.

  • Прискорення НВВ та сприяння сталому розвитку біоенергетики, сільського господарства та землекористування в Україні

    Тривалість:

    12/2021

    06/2027

    Для переходу до низьковуглецевої економіки в Україні необхідне якнайшвидше впровадження НВВ. Проєкт має на меті прискорити впровадження в Україні НВВ, одночасно сприяючи залученню інвестицій у сталу біоенергетику, сільське господарство та землекористування. Він сприяє низьковуглецевому переходу, допомагаючи досягти цілей НВВ, мобілізуючи внутрішнє та міжнародне кліматичне фінансування та розкриваючи потенціал біоенергетики завдяки ...

  • Програма ЄС з підтримки енергоефективності в Україні (EE4U)

    Тривалість:

    04/2018

    03/2026

    Потенціал підвищення енергоефективності в українських будівлях ще не повністю використаний. Багатосторонній донорський трастовий фонд для фінансування Програми підтримки енергоефективності в Україні (EE4U), що фінансується федеральним урядом у розмірі 10 мільйонів євро та управляється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), підтримує енергоефективну модернізацію житлового фонду України. В основі своєї діяльності Фонд енергоефективності (ФЕЕ) ...

  • Програма заходів з підвищення економічної стійкості для України

    Програма заходів з підвищення економічної стійкості для України (ERA) забезпечить основу задоволення потреб приватного сектору у фінансуванні під час російського вторгнення в Україну та підготовки до етапу відновлення.

  • Програма зеленого відновлення NEFCO для України

    Метою Програми зеленого відновлення України від НЕФКО є прокласти шлях до зеленої та сталої реконструкції країни. Через різні ініціативи програма надає фінансову підтримку та технічну допомогу муніципалітетам для подолання прямих і непрямих наслідків війни.

  • Програма малих грантів ГЕФ

    Активна програма сталих грантів

  • Програма фінансової підтримки України від ЄС Ukraine Facility

    Тривалість:

    01/2024

    12/2027

    Ukraine Facility – це новий механізм підтримки України з боку ЄС, який забезпечить послідовну, передбачувану та гнучку підтримку України на період 2024-2027 років, адаптовану до безпрецедентних викликів, пов'язаних з підтримкою країни, що перебуває у стані війни.

  • Проект ЄБРР “Підтримка Уряду України в оновленні національно-визначеного внеску (НВВ)”

    Тривалість:

    01/2018

    12/2021

    Підтримка Уряду України в оновленні НВВ.

  • Проєкт “Економічна підтримка України”(ERA)

    Тривалість:

    08/2018

    08/2026

    Програма спрямована на зміцнення економічної стійкості України перед обличчям російського вторгнення. ERA підтримує переміщені компанії та людей, а також нещодавно звільнені райони України у відновленні їхнього життя та засобів до існування і використанні підприємницьких можливостей; а також місцеві інституції у відновленні стійкої післявоєнної економіки.

  • Проєкт “Кліматичні інноваційні ваучери”

    Проєкт "Кліматичні інноваційні ваучери" (CIV) є компонентом Центру фінансування та передачі технологій у сфері зміни клімату ЄБРР (FINTECC), і програма продовжує підтримувати підприємців у сфері чистих технологій, пропонуючи гранти екосистемі для малих та середніх підприємств у сфері чистих технологій, які зараз працюють в Україні.

  • Проєкт «Глобальна інноваційна програма екологічно чи­стих технологій для МСП Украї­ни»

    Проєкт «Глобальна інноваційна програма екологічно чи­стих технологій для малих та середніх підприємств Украї­ни» є частиною глобальної ініціативи, спрямованої на просування інноваційних технологій та створення екосистеми для підтримки інноваційного підприємництва.

  • Проєкт FELICITY II – програма з підтримки реформ у будівельному та водному секторах країн Східного партнерства та Центральної Азії

    Тривалість:

    01/2022

    12/2026

    Фінансуванню низьковуглецевої інфраструктури перешкоджають технічні та фінансові аспекти. Щоб зменшити ці бар'єри, проект зосереджується на двох секторах у країнах-партнерах: енергоефективність у житловому секторі та водопостачання і водовідведення. На національному рівні країнам буде надано підтримку у створенні сприятливих рамкових умов для інвестицій в інфраструктуру. Фінансові посередники будуть посилені, щоб надавати кредити ...

  • Проєкт Green Deal Ukraine

    Тривалість:

    01/2023

    12/2027

    Green Deal Ukraine, тристоронній проєкт Німеччини, Польщі та України. Проєкт фінансується BMBF та має на меті створення аналітичного центру в Києві для підтримки українських урядових установ, політиків, експертів та громадськості у прийнятті перспективних рішень щодо енергетичної та кліматичної політики напередодні повноправного членства України в ЄС.

  • Проєкт IKI ProGRess

    Тривалість:

    01/2024

    12/2027

    Мультидонорська ініціатива "Декарбонізація, стійкість до зміни клімату та енергетична безпека для країн Східного партнерства" включає такі компоненти: впровадження кліматичних рамок відповідно до Паризької угоди, планування адаптації до зміни клімату, питання кліматичного фінансування.

  • Проєкт IKI ReWarm “Реформа сектору централізованого теплопостачання в Україні”

    Тривалість:

    01/2023

    12/2027

    Централізоване теплопостачання є важливою складовою базового теплопостачання в Україні. Проєкт підтримує розробку національної стратегії розвитку відновлюваної енергетики та адаптацію нормативно-правової бази, а також пілотне впровадження адаптованих бізнес-моделей для муніципальних компаній у сфері відновлюваної енергетики, включаючи соціально компенсовані тарифи на централізоване теплопостачання, що покривають витрати. Проєкт розробляє муніципальні енергетичні плани, сприятливі ...

  • Проєкт IKI Інтерфейс

    Тривалість:

    01/2024

    05/2028

    Проєкт сприяє зеленому відновленню України та підтримує Україну на шляху до повноправного членства в ЄС та допомагає активізувати співпрацю між міжнародними партнерами, особливо Німеччиною, у сферах клімату, енергетики та біорізноманіття.

  • Проєкт статті 6 до Паризької угоди

    Оцінка прогалин та потреб, пропозиції щодо співпраці зі швейцарськими компаніями, підготовка пропозицій щодо розробки нормативної бази для реалізації проектів за статтею 6 Паризької угоди, пропозиції щодо створення реєстру одиниць

  • Розвиток потенціалу для кліматичної політики в Південно-Східній та Східній Європі, на Південному Кавказі та в Центральній Азії (CDCPIII)

    Тривалість:

    01/2017

    12/2024

    Проект впроваджує заходи, спрямовані на підвищення обізнаності осіб, які приймають рішення, та покращення національних умов роботи, щоб створити передумови для значного скорочення викидів парникових газів і водночас досягти цілей економічних перетворень. Крім того, реалізуються пілотні заходи, а також додаткові індивідуальні та дрібномасштабні заходи, спрямовані на зміцнення потенціалу, що випливає з ...

  • Удосконалення системи стимулювання та потенціалу для зелених, пов’язаних з кліматом інвестицій, у країнах Східного партнерства та Центральної Азії

    Тривалість:

    08/2014

    09/2023

    Потенціал зелених інвестицій та інновацій все ще залишається значною мірою невикористаним у країнах-партнерах у Східній Європі, на Кавказі та в Центральній Азії. Однією з головних причин цього є відсутність нормативно-правової бази та ринкових стимулів. Проєкт підтримує реформи, що сприяють залученню інвестицій у кліматично сприятливі види економічної діяльності та інфраструктурні заходи, ...

  • Фонд Глобального кліматичного партнерства

    Щоб обмежити глобальне потепління і, відповідно, вплив зміни клімату, необхідні інвестиції в енергоефективність, відновлювані джерела енергії та заходи, що зменшують викиди парникових газів. Глобальний фонд кліматичного партнерства (GCPF) пропонує таке фінансування країнам, що розвиваються, та країнам з перехідною економікою. Фінансування надається або у вигляді прямих інвестицій у конкретні проекти, або ...

  • Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та захисту довкілля (E5P)

    Тривалість:

    10/2013

    12/2029

    Фонд координує та прискорює реалізацію важливих проєктів з енергоефективності та захисту довкілля у сфері муніципальної інфраструктури.

  • Фонд у сфері зелених інновацій InnovateUkraine

    У межах співпраці України та Великобританії розпочинає роботу Фонд у сфері зелених інновацій InnovateUkraine. Він надаватиме гранти на підтримку бізнесу в розробленні інноваційних, стійких енергетичних технологій і бізнес-моделей.