Тег проєкту: Розбудова потенціалу

Пов'язані проєкти

  • EU4Environment

    Тривалість:

    01/2019

    12/2024

    Програма EU4Environment, яка фінансується Європейським союзом, допомагає шести країнам Східного партнерства (EaP): Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіці Молдова та Україні зберегти свій природній капітал і підвищити екологічний добробут людей.

  • EU4Суспільство

    МФВ, заснований Герджем Соросом, підтримує рефінансування ЄС, фінансує DiXi Group ("Сприяння участі України в Європейському зеленому курсі у сферах енергетики та довкілля"), НЕЦУ (відповідність державної політики України цілям Європейського зеленого курсу у трьох ключових сферах: збереження біорізноманіття, поводження з відходами та лісове господарство) та інших гравців, підтримує проекти великих донорів, ...

  • Діяльність громадської організації “Germanwatch”

    Роботи на тему "Справедливий перехід

  • Діяльність Міжнародної організації з міграції (МОМ)

    МОМ забезпечує комплексне реагування на гуманітарні потреби мігрантів, внутрішньо переміщених осіб, репатріантів та приймаючих громад через пряму гуманітарну допомогу та діяльність у сфері розвитку. МОМ співпрацює з Україною у сфері адаптації до зміни клімату. Наразі МОМ проводить дослідження українського законодавства на предмет врахування зв'язку між міграцією, зміною клімату та екологічною ...

  • Діяльність Фонду ім. Гайнріха Бьолля

    Ключовими фокусами програми «Зміна клімату і енергетична політика» є сприяння амбітності політики з протидії зміні клімату та її наслідкам, підтримка екологічного громадського руху, винесення в суспільний дискурс питання справедливого енергетичного переходу на відновлювальні джерела енергії та питання прав жінок в енергетичному секторі.

  • Діяльність Фонду ім. Фрідріха Еберта

    Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні є частиною міжнародної мережі Фонду ім. Фрідріха Еберта (ФЕС/FES). ФЕС безперервно працює в Україні з 1993 року. Протягом багатьох років FES Ukraine розвинула широку мережу партнерів серед громадянського суспільства, наукових кіл, профспілок та державних установ на місцевому, регіональному та національному рівнях.

  • Діяльність Фонду Конрада Аденауера

    Фонд Конрада Аденауера конструктивно супроводжує за допомогою своїх представництв у Києві (з 1994 р.) та Харкові (з 2017 р.) політичний і економічний процес трансформацій в Україні. З цією метою Фонд реалізує проєкти, спрямовані на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів.

  • Енергоефективний район міста Львова

    Тривалість:

    01/2018

    12/2024

    Проект підтримує українські муніципалітети у створенні стимулів для реновації житлових будинків. З цією метою спільно з партнерами проекту було обрано житловий масив у Сихівському районі Львова для впровадження заходів з модернізації. Мета - заощадити якомога більше енергії та соціальних субсидій, а також підвищити комфорт мешканців. Цей проект є позитивним прикладом ...

  • Зелений порядок денний для України, Грузії, Молдови та Вірменії (GA GUMA)

    Тривалість:

    01/2023

    12/2026

    Проєкт підтримує Вірменію, Грузію, Молдову та Україну на шляху до кліматичної нейтральності шляхом зеленого переходу. Разом з країнами-учасницями він має на меті створити дорожні карти зеленого переходу в кожній країні, прокладаючи шлях до планування та мобілізації інвестицій для побудови сучасної, стійкої економіки та покращення здоров'я, добробуту та безпеки громадян.

  • Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU)

    Ініціатива спрямована на розвиток громадських організацій, які працюють в екологічній сфері – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, які зможуть сприяти реформам в Україні, виконанню відповідних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, реалізуючи адвокаційні заходи на захист довкілля.

  • Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні

    Лабораторія тестує та поширює розчини NbS всередині та між країнами, а також серед основних зацікавлених сторін.

  • Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України

    Тривалість:

    01/2019

    12/2023

    Проект підтримує Україну у впровадженні системи запобігання та скорочення промислових викидів. Створення нормативно-правової бази є складним процесом, який охоплює питання від транспонування СВУ в українське законодавство до прийняття технічних рішень.

  • Партнерство заради ринкової готовності (PMR) та впровадження (PMI)

    Тривалість:

    11/2011

    12/2030

    Проєкт "Партнерство заради впровадження ринків" (PMI) має на меті підтримати країни-партнери у розробці та впровадженні інструментів вуглецевого ціноутворення, які відповідають їхнім національним потребам та пріоритетам розвитку. З цією метою проект підтримує країни-партнери у підвищенні їхніх амбіцій відповідно до їхнього потенціалу щодо запобігання зміні клімату.

  • Підтримка Експортної ініціативи з екологічних технологій

    Тривалість:

    01/2019

    12/2023

    Глобальний проект реалізується в наступних семи країнах: Йорданія, Таїланд, Малайзія, Індонезія, Україна, Індія та Єгипет. В обраних країнах-партнерах Експортної ініціативи створено сприятливі рамкові умови для впровадження сучасних технологій захисту довкілля та клімату.

  • Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні

    Тривалість:

    01/2018

    12/2025

    Проект підтримує український уряд у створенні Національного фонду енергоефективності. Разом партнери створюють необхідні структури для управління інвестиціями, розробляють стратегії, кадрові концепції та робочі програми.

  • Підтримка Парламенту України з питань сталої енергетики та охорони довкілля

    Тривалість:

    01/2018

    12/2021

    Проєкт спрямований на підтримку членів парламенту і відповідних парламентських комітетів у здійсненні якісної аналітичної діяльності щодо покращення законодавства, організації консультацій, круглих столів для партнерів, розробки комунікаційних матеріалів та залучення зацікавлених осіб до обговорення питань енергетики й захисту навколишнього середовища.

  • Підтримка створення схеми торгівлі викидами (СТВ) в Україні

    Тривалість:

    01/2017

    12/2026

    Проект підтримує Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України у створенні схеми торгівлі викидами (СТВ).

  • Підтримка структурних змін вугільних регіонів України (Just Transition)

    Тривалість:

    01/2021

    12/2025

    Підтримка України у формуванні структурних змін, пов'язаних з відмовою від вугілля, у прийнятний, інклюзивний та екологічно сталий спосіб, у тому числі шляхом цільового фінансування, із залученням громадянського суспільства та відповідно до концепцій "Справедливого переходу" та "Зеленого відновлення".

  • Портфель проєктів Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН)

    Проєкт "Подолання комбінованої продовольчої та енергетичної кризи в Україні шляхом впровадження інноваційних технологій та адаптивних сільськогосподарських практик" реалізується ЄЕК ООН спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО, провідна установа) та Програмою ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) під загальною координацією Офісу Координатора ООН в Україні в рамках Надзвичайної модальності розвитку ...

  • Портфель проєктів Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)

    ПРООН підтримує Україну в розробці законодавства з питань сталої енергетики та охорони довкілля, здійснює моніторинг впливу політики, а також підвищує обізнаність уряду та громадськості про нагальність природоохоронних заходів. (Проект "Природовідповідні рішення для сталого розвитку міст"). Програми ПРООН в Україні включають розвиток масштабного впровадження котлів на біомасі, підтримку фінансування заходів з ...

  • Портфоліо проєктів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСD)

    Тривалість:

    01/2023

    12/2028

    ОЕСР - це міжнародна організація, яка працює над створенням кращої політики для кращого життя. Основна мета - формувати політику, яка сприяє процвітанню, рівності, можливостям та добробуту для всіх.

  • Портфоліо проєктів Шведського агентства з питань міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA)

    В Україні Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) надає підтримку Всесвітньому фонду природи (WWF), який є однією з небагатьох організацій, що працюють над збереженням біорізноманіття в Україні. Робота зосереджена на просуванні природоорієнтованих рішень для адаптації до зміни клімату у співпраці з Міністерством екології та сільського господарства України.

  • Посилення громадянського суспільства у впровадженні національної кліматичної політики в Грузії, Колумбії та Україні

    Тривалість:

    07/2018

    04/2024

    Проєкт посилює спроможність зацікавлених сторін формулювати та впроваджувати свої вимоги щодо кліматичної політики в процесі реалізації НВВ. У країнах-партнерах проєкт підтримує окремі організації та групи для участі у розробці планів пом'якшення наслідків зміни клімату, розробці кліматичних законів для впровадження НВВ та обговоренні амбітної кліматичної політики. Проєкт також прагне закласти основи ...

  • Прискорення НВВ та сприяння сталому розвитку біоенергетики, сільського господарства та землекористування в Україні

    Тривалість:

    12/2021

    06/2027

    Для переходу до низьковуглецевої економіки в Україні необхідне якнайшвидше впровадження НВВ. Проєкт має на меті прискорити впровадження в Україні НВВ, одночасно сприяючи залученню інвестицій у сталу біоенергетику, сільське господарство та землекористування. Він сприяє низьковуглецевому переходу, допомагаючи досягти цілей НВВ, мобілізуючи внутрішнє та міжнародне кліматичне фінансування та розкриваючи потенціал біоенергетики завдяки ...

  • Програма малих грантів ГЕФ

    Активна програма сталих грантів

  • Програма українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP)

    Тривалість:

    01/2021

    12/2026

    Співпраця між Данією та Україною в сфері енергетики на урядовому рівні відбувається через Програму українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP). Першочергова мета цієї співпраці – підтримка довготривалої відбудови та розвиток стійкого незалежного енергетичного сектору в Україні.

  • Проект з розвитку потенціалу використання національної інфраструктури геопросторових даних

    Тривалість:

    01/2022

    12/2025

    Уряд України вирішив створити Національну інфраструктуру просторових даних (НІПД), щоб підтвердити інтеграцію геопросторової інформації та бази даних; створити спільну платформу власності для використання, підготовки та управління просторовою інформацією з метою забезпечення її достовірності та ефективності. Однак відповідальний орган - Державне агентство земельних ресурсів України (нині Держкомзем) - не мав достатніх ...

  • Проєкт “Кліматичні інноваційні ваучери”

    Проєкт "Кліматичні інноваційні ваучери" (CIV) є компонентом Центру фінансування та передачі технологій у сфері зміни клімату ЄБРР (FINTECC), і програма продовжує підтримувати підприємців у сфері чистих технологій, пропонуючи гранти екосистемі для малих та середніх підприємств у сфері чистих технологій, які зараз працюють в Україні.

  • Проєкт «Глобальна інноваційна програма екологічно чи­стих технологій для МСП Украї­ни»

    Проєкт «Глобальна інноваційна програма екологічно чи­стих технологій для малих та середніх підприємств Украї­ни» є частиною глобальної ініціативи, спрямованої на просування інноваційних технологій та створення екосистеми для підтримки інноваційного підприємництва.

  • Проєкт «Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів» (проєкт APENA-3)

    Тривалість:

    01/2019

    01/2023

    «Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів» (APENA 3) – проєкт, що фінансується ЄС і спрямований на посилення співпраці між Україною та ЄС шляхом вирішення першорядних завдань, передбачених Угодою про асоціацію між ...

  • Проєкт FELICITY II – програма з підтримки реформ у будівельному та водному секторах країн Східного партнерства та Центральної Азії

    Тривалість:

    01/2022

    12/2026

    Фінансуванню низьковуглецевої інфраструктури перешкоджають технічні та фінансові аспекти. Щоб зменшити ці бар'єри, проект зосереджується на двох секторах у країнах-партнерах: енергоефективність у житловому секторі та водопостачання і водовідведення. На національному рівні країнам буде надано підтримку у створенні сприятливих рамкових умов для інвестицій в інфраструктуру. Фінансові посередники будуть посилені, щоб надавати кредити ...

  • Проєкт Green Deal Ukraine

    Тривалість:

    01/2023

    12/2027

    Green Deal Ukraine, тристоронній проєкт Німеччини, Польщі та України. Проєкт фінансується BMBF та має на меті створення аналітичного центру в Києві для підтримки українських урядових установ, політиків, експертів та громадськості у прийнятті перспективних рішень щодо енергетичної та кліматичної політики напередодні повноправного членства України в ЄС.

  • Проєкт IKI ProGRess

    Тривалість:

    01/2024

    12/2027

    Мультидонорська ініціатива "Декарбонізація, стійкість до зміни клімату та енергетична безпека для країн Східного партнерства" включає такі компоненти: впровадження кліматичних рамок відповідно до Паризької угоди, планування адаптації до зміни клімату, питання кліматичного фінансування.

  • Проєкт IKI ReWarm “Реформа сектору централізованого теплопостачання в Україні”

    Тривалість:

    01/2023

    12/2027

    Централізоване теплопостачання є важливою складовою базового теплопостачання в Україні. Проєкт підтримує розробку національної стратегії розвитку відновлюваної енергетики та адаптацію нормативно-правової бази, а також пілотне впровадження адаптованих бізнес-моделей для муніципальних компаній у сфері відновлюваної енергетики, включаючи соціально компенсовані тарифи на централізоване теплопостачання, що покривають витрати. Проєкт розробляє муніципальні енергетичні плани, сприятливі ...

  • Проєкт IKI Інтерфейс

    Тривалість:

    01/2024

    05/2028

    Проєкт сприяє зеленому відновленню України та підтримує Україну на шляху до повноправного членства в ЄС та допомагає активізувати співпрацю між міжнародними партнерами, особливо Німеччиною, у сферах клімату, енергетики та біорізноманіття.

  • Проєкт статті 6 до Паризької угоди

    Оцінка прогалин та потреб, пропозиції щодо співпраці зі швейцарськими компаніями, підготовка пропозицій щодо розробки нормативної бази для реалізації проектів за статтею 6 Паризької угоди, пропозиції щодо створення реєстру одиниць

  • Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні

    Тривалість:

    01/2020

    12/2025

    Цілями проекту є: підтримка державних установ, співпраця з громадами та містами щодо впровадження системи муніципального енергоменеджменту та розробки муніципальних енергетичних планів, запровадження професійних кваліфікацій та навчання у сфері енергоефективності.

  • Розвиток потенціалу для кліматичної політики в Південно-Східній та Східній Європі, на Південному Кавказі та в Центральній Азії (CDCPIII)

    Тривалість:

    01/2017

    12/2024

    Проект впроваджує заходи, спрямовані на підвищення обізнаності осіб, які приймають рішення, та покращення національних умов роботи, щоб створити передумови для значного скорочення викидів парникових газів і водночас досягти цілей економічних перетворень. Крім того, реалізуються пілотні заходи, а також додаткові індивідуальні та дрібномасштабні заходи, спрямовані на зміцнення потенціалу, що випливає з ...

  • Розвиток потенціалу у сфері поводження з муніципальними відходами

    Проект мав на меті зібрати базову інформацію про поточну ситуацію в системах поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) (утворення, збір, транспортування, проміжна обробка/переробка та остаточна утилізація) у цільових містах Київ, Харків та Дніпро, щоб зрозуміти їхні процеси, системи експлуатації та обслуговування, включаючи фінансові системи, а також стан існуючих сміттєспалювальних заводів. ...

  • Удосконалення системи стимулювання та потенціалу для зелених, пов’язаних з кліматом інвестицій, у країнах Східного партнерства та Центральної Азії

    Тривалість:

    08/2014

    09/2023

    Потенціал зелених інвестицій та інновацій все ще залишається значною мірою невикористаним у країнах-партнерах у Східній Європі, на Кавказі та в Центральній Азії. Однією з головних причин цього є відсутність нормативно-правової бази та ринкових стимулів. Проєкт підтримує реформи, що сприяють залученню інвестицій у кліматично сприятливі види економічної діяльності та інфраструктурні заходи, ...