Група стейкхолдерів: Громадянське суспільство, аналітичні центри та громадські організації
Пов'язані стейкхолдери
Асоціація громадських організацій “Українська кліматична мережа”
Об’єднання різних громадських організацій та асоціацій, що працюють у сфері захисту клімату та довкілля, включаючи декарбонізацію та циркулярну економіку.
МБО «Екологія-Право-Людина»(ЕПЛ) (Львів)
Захист екологічних прав, підтримка, відновлення та покращення довкілля та надання правової допомоги у захисті інших прав людини, особливо тих, які перетинаються з екологічними правами.
Фонд Східна Європа
Фонд Східна Європа є одним із лідерів громадського сектору в Україні. Серед напрямків роботи – розвиток демократії та громадянського суспільства, впровадження електронного урядування, розвиток малого та середнього бізнесу і соціального підприємництва, енергоефективні проєкти та ін.
ГО «Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку» (SDIA)
Основна робота над питаннями залучення інвестицій в енергетичний сектор, підтримка розвитку сталого енергетичного сектору України та підтримки впровадження енергоефективних рішень.
ГО «Асоціація велосипедистів України (U-Cycle)
Експертна громадська організація, яка популяризує велосипед як безпечний та комфортний транспорт.
ГО «Громадянська мережа ОПОРА»
Здійснює громадський нагляд та адвокацію у сферах виборів, парламентаризму, освіти, спільної власності, енергоефективності та місцевого самоврядування.
ГО «DiXi Group»
Український аналітичний центр, який займається дослідженнями та консультаціями в енергетичній сфері та в тематиці, що стосується політики, зв’язків з громадськістю, безпеки та інвестицій.
ГО “Екоклуб” (м. Рівне)
Підтримка доступних енергоносіїв, які не завдають шкоди довкіллю та клімату.
ГО «Екодія»
Центр екологічних ініціатив «Екодія» – громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень.
Громадська організація фокусується на енергоефективності, відновлюваній енергетиці, боротьбі зі зміною клімату, чистому повітрі для кожного, розвитку сталого транспорту та сільського господарства в Україні.
Захист довкілля через вплив на ...
ГО «Еколтава» (Полтава)
Підтримка громадян у впровадженні екологічних рішень та в більшій орієнтації на природу шляхом впровадження заходів у громадах.
ГО «Енергійна країна»
Працює над питаннями енергоефективності, освіти та євроінтеграції.
ГО «Енергетичний перехід»
Об’єднання зусиль з іншими організаціями для підвищення енергоефективності та досягнення мети 100% використання відновлюваної енергії в Україні.
ГО «Грінкубатор»
Екосистемна організація у сфері сталого підприємництва, низьковуглецевих інновацій та розвитку зеленої економіки в Україні та Східній Європі, яка об’єднує таланти в енергетичній сфері та стимулює зелене підприємництво.
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» (АМУ)
Представляє та захищає інтереси органів місцевого самоврядування.
Інститут місцевого розвитку (ІМР)
Працює над задоволенням потреб зацікавлених сторін в отриманні послуг та допомоги у сфері соціально-економічного розвитку муніципального та регіонального рівня.
Асоціація «Енергоефективні міста України»
Об’єднує понад 70 українських міст, як великих, так і малих, з усіх регіонів України та підтримує реалізацію проєкту «Угода мерів» в Україні.
ГО «Голос природи»
Робота над питаннями екології та клімату.
ГО «Незалежна галузева професійна спілка енергетиків України»
Об’єднує працівників підприємств і компаній електроенергетики.
ГО «Інша освіта»
Працює над питаннями управління якістю неформальної освіти та освіти для дорослих.
ГО «Хмельницький енергетичний кластер»
Виконання функцій регіональної платформи, яка об’єднує неурядові організації, уряд, бізнес, ЗМІ та науку для розвитку енергоефективності та відновлюваної енергетики в регіоні.
ГО «Місто сонця» (Миколаїв)
Підтримує досягнення мети 100% використання відновлюваної енергії в Україні.
ГО «Національний екологічний центр України» (НЕЦУ)
Всеукраїнська ГО, діяльність якої спрямована на консолідацію інтелектуального та творчого потенціалу України, налагодження та підтримку неформальних зв’язків між науковцями, фахівцями в галузі екології, вивчення, охорони та природокористування, державними службовцями, громадськими діячами.
Підтримка біорізноманіття та здорового довкілля, забезпечення якісного середовища життя в Україні, формування екологічно свідомого громадянського суспільства та інтеграція ...
ГО «Плато»
Робота зі зміцнення потенціалу учасників громадянського суспільства, які працюють у сфері кліматичної політики та сталого розвитку.
Безпечний хаб “ПРАВОPOLICE”
Підтримка молоді та жінок у процесі прийняття рішень та лобіювання розвитку зелених технологій, екоактивізму та сталого енергетичного розвитку громад.
ГО «Агентство відновлюваної енергетики»
Сприяє сталому екологічно безпечному використанню відновлюваних джерел енергії та впровадженню енергозберігаючих технологій.
Організація бере участь у проєктах, пов’язаних з підтримкою переходу України до зеленої енергетики, організовує різноманітні заходи, підтримує розвиток нормативно-правової бази для розвитку біоенергетики та сприяє енергетичній безпеці й сталому розвитку місцевих громад.
ГО «Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» (РАЦ)
Аналітичний центр, що зосереджується на дослідженні екологічної політики та законодавства, розвитку потенціалу та реалізації інноваційних ініціатив в Україні та в регіоні (Східна Європа, Кавказ та Центральна Азія).
ГО «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва»
Підтримка зеленої модернізації української економіки шляхом запровадження концепції ресурсоефективного та чистого виробництва на промислових підприємствах.
Організація також брала участь у низці проектів, пов’язаних із підвищенням енергоефективності та ефективним використанням ресурсів у промисловості та муніципалітетах.
ГО «Збережи Дніпро» (Дніпро)
Працює у сфері охорони довкілля та бореться з промисловими та іншими формами забруднення.
ГО «Спілка активних споживачів та проз’юмерів»
Захист інтересів активних споживачів та проз’юмерів на ринку електричної енергії.
ГО «Єдина планета»
Залучення людей до формування та реалізації енергетичної політики, прогресивних політичних рішень в енергетичному секторі на місцевому та національному рівнях.
ГО «Жіночий енергетичний клуб України»
Добровільна самостійна професійна асоціація жінок, які працюють у сферах, пов’язаних з енергетикою в Україні.
ГО “Молодіжна організація СТАН”
Використовує масові методи неформальної освіти, наголошуючи на місцевих ініціативах та активній громадянській позиції, приділяючи особливу увагу вразливим і маргіналізованим групам.
ГО «Zero Waste Society»
Працює у сфері утилізації відходів.
ГО “Україна без сміття”
“Україна без сміття” – це громадська організація, яка займається питаннями управління відходами, сприяючи системним змінам у секторі на національному рівні.
ГС «Українська асоціація енергосервісних компаній»
Підтримує розвиток енергетичних послуг та контрактів на підвищення енергоефективності.
ГС «Центр економічного відновлення»
Робота над заходами з відновлення економіки, в тому числі в енергетичному секторі.
ГС «Енергетична асоціація «Українська воднева рада»
Займається розвитком зеленої водневої енергетики як невід’ємної частини виробництва та постачання альтернативних джерел енергії.
Громадська спілка «Асоціація сонячної енергетики України»
Створює спільну платформу для співпраці на ринку сонячної енергетики України.
Громадська спілка «Коаліція Реанімаційний пакет реформ» (РПР)
Головна організація, яка об’єднує 25 неурядових організацій та експертів з усієї України, що об’єднали свої зусилля для сприяння та впровадження різноманітних галузевих реформ, включно з енергетичними та екологічними реформами.
Інститут економіки та прогнозування НАН України
Центр Разумкова
Рада зовнішньої політики «Українська призма»
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
Центр економічної стратегії – українська неурядова дослідницька організація, яка з 2015 року працює над сприянням сталому та інклюзивному економічному зростанню. Центр незалежно аналізує найважливіші аспекти державної політики та працює над посиленням громадської підтримки реформ. Ми не підтримуємо жодні політичні партії чи політичних лідерів.
Центр економічної стратегії
Центр економічної стратегії – українська неурядова дослідницька організація, яка з 2015 року працює над сприянням сталому та інклюзивному економічному зростанню. Центр проводить незалежний аналіз найважливіших аспектів державної політики та працює над посиленням громадської підтримки реформ. Ми не підтримуємо жодні політичні партії чи політичних лідерів.
Інститут аналітики та адвокації
Аналітичний центр, що працює над розвитком громадянського суспільства, аналізом політики та даних, розробкою та впровадженням інноваційних цифрових рішень.
Консорціум RRR4U
Консорціум RRR4U (Resilience, Reconstruction and Relief for Ukraine) – це партнерство чотирьох українських організацій громадянського суспільства за фінансової підтримки Фондів відкритого суспільства та Міжнародного фонду «Відродження».
Європейський кліматичний фонд (ECF)
найбільша філантропічна ініціатива, спрямована на подолання кліматичної кризи шляхом сприяння розвитку суспільства з нульовим рівнем викидів на національному, європейському та глобальному рівнях. ECF підтримує понад 700 організацій-партнерів у здійсненні діяльності, яка стимулює невідкладну та амбітну політику на підтримку цілей Паризької угоди, сприяє громадському обговоренню кліматичних дій та допомагає здійснити соціально ...
Міжнародна мережа Bankwatch
Організація позиціонує себе як найбільша мережа громадських, екологічних та правозахисних організацій у Центральній та Східній Європі.
Асоціація експертів зі сталого розвитку
Незалежна, неприбуткова, неурядова асоціація, створена з метою просування культури сталого розвитку в суспільстві через: адвокацію теми, освіту, міжнародне співробітництво та плідну співпрацю бізнесу та громадського сектору. ASDE створює екосистему партнерства, яка просуває сталий розвиток через наші проекти та ініціативи, досвід та знання. Завдяки спільним цінностям, обміну досвідом та взаємній підтримці ...