Донор: Європейський Союз
Пов'язані проєкти
EU4Environment
Тривалість:
01/2019
–
12/2024
Програма EU4Environment, яка фінансується Європейським союзом, допомагає шести країнам Східного партнерства (EaP): Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіці Молдова та Україні зберегти свій природній капітал і підвищити екологічний добробут людей.
Багатостороння координаційна платформа донорів для України
Тривалість:
01/2023
–
Багатостороння координаційна платформа об'єднує високопосадовців з України, ЄС, країн G7, а також партнерів з міжнародних фінансових установ, зокрема Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Міжнародного валютного фонду та Світового банку.
Програма EU4Energy
Програма EU4Energy Фаза II була започаткована Європейським Союзом в рамках його Регіональної програми дій - Схід. Програма надає підтримку шляхом розробки енергетичної політики на основі фактичних даних, а також шляхом транспозиції та імплементації нормативно-правової бази Енергетичного Співтовариства/ПВЗВТ/найкращих практик Європейського Союзу.
Програма зеленого відновлення NEFCO для України
Метою Програми зеленого відновлення України від НЕФКО є прокласти шлях до зеленої та сталої реконструкції країни. Через різні ініціативи програма надає фінансову підтримку та технічну допомогу муніципалітетам для подолання прямих і непрямих наслідків війни.
Програма фінансової підтримки України від ЄС Ukraine Facility
Тривалість:
01/2024
–
12/2027
Ukraine Facility – це новий механізм підтримки України з боку ЄС, який забезпечить послідовну, передбачувану та гнучку підтримку України на період 2024-2027 років, адаптовану до безпрецедентних викликів, пов'язаних з підтримкою країни, що перебуває у стані війни.
Проєкт “Кліматичні інноваційні ваучери”
Проєкт "Кліматичні інноваційні ваучери" (CIV) є компонентом Центру фінансування та передачі технологій у сфері зміни клімату ЄБРР (FINTECC), і програма продовжує підтримувати підприємців у сфері чистих технологій, пропонуючи гранти екосистемі для малих та середніх підприємств у сфері чистих технологій, які зараз працюють в Україні.
Проєкт “Угода мерів – Схід (CoM East)”
Тривалість:
01/2021
–
12/2025
Угода мерів - Схід (CoM East) - це проєкт, який фінансується Європейським Союзом, націлений на об'єднання місцевих, регіональних та національних органів влади країн Східного партнерства в їх прагненні розвивати регіональну політику на основі принципів сталої енергії, посилення енергетичной безпеки та підтримку глобального руху в боротьбі зі змінами клімату.
Проєкт «Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів» (проєкт APENA-3)
Тривалість:
01/2019
–
01/2023
«Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів» (APENA 3) – проєкт, що фінансується ЄС і спрямований на посилення співпраці між Україною та ЄС шляхом вирішення першорядних завдань, передбачених Угодою про асоціацію між ...
Проєкт EU4Climate
Тривалість:
01/2019
–
12/2023
Проект EU4Climate має на меті сприяти пом'якшенню наслідків зміни клімату та адаптації до них, а також розвитку економіки з низьким рівнем викидів та стійкості до зміни клімату відповідно до Паризької угоди у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.
Проєкт ЄС «Технічна допомога щодо обліку, скорочення викидів парникових газів та поетапного припинення використання озоноруйнівних речовин і F-газів» (CASE)
Тривалість:
01/2022
–
12/2024
Проєкт сприяє політиці пом'якшення наслідків зміни клімату шляхом підвищення доступності, надійності, якості та презентації звітності про викиди парникових газів в Україні, а також поетапній відмові від використання озоноруйнівних речовин (ОРВ) та подальшому просуванню пом'якшення наслідків зміни клімату шляхом підготовки до поступової відмови від використання гідрофторуглеводнів (ГФУ).
Розвиток потенціалу для кліматичної політики в Південно-Східній та Східній Європі, на Південному Кавказі та в Центральній Азії (CDCPIII)
Тривалість:
01/2017
–
12/2024
Проект впроваджує заходи, спрямовані на підвищення обізнаності осіб, які приймають рішення, та покращення національних умов роботи, щоб створити передумови для значного скорочення викидів парникових газів і водночас досягти цілей економічних перетворень. Крім того, реалізуються пілотні заходи, а також додаткові індивідуальні та дрібномасштабні заходи, спрямовані на зміцнення потенціалу, що випливає з ...
Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та захисту довкілля (E5P)
Тривалість:
10/2013
–
12/2029
Фонд координує та прискорює реалізацію важливих проєктів з енергоефективності та захисту довкілля у сфері муніципальної інфраструктури.